UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 5886102
nr 588 6102
Golvur
1800-tal, björk, urtavlan märkt A P Rydberg, Loushult, höjd: 225
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 15 juni 2009